DARUJ SI SVOJ ČAS

Spoločenstvo evanjelických žien ECAV
pozýva sestry farárky, ktoré sú v aktívnej duchovnej službe ako kaplánky, farárky či seniorky na neformálne trojdňové stretnutie plné oddychu, rozhovorov, stíšenia sa a vzájomného zdieľania. Čas na prelome prázdnin a začiatku školského roka chceme každej z Vás ponúknuť ako chvíľu pre nabratie nových síl do služby v cirkvi i mimo cirkev.

Miesto: Stretnutie sa uskutoční v nádhernej prírode Vysokých Tatier, v penzióne Havran v Ždiari https://uhavranazdiar.webnode.sk/

Penzión Havran je situovaný v malebnom údolí medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou, v obci Ždiar, v okrese Poprad. Nachádza sa v tichej, bezpečnej časti, ďalej od cesty a zároveň ponúka výbornú dostupnosť za miestnymi atrakciami a obľúbenými turistickými chodníčkami. Priamo v penzióne je okrem komfortného ubytovania aj reštaurácia s ponukou raňajok a večerí, sauna a vírivka! Z penziónu je možné urobiť si výlet do Monkovej doliny, alebo do neďalekej Bachledovej doliny. Tu je možné vychutnať si adrenalín na bobovej dráhe, poprechádzať sa Chodníkom korunami stromov a užívať si výhľad z Rozhľadne Bachledova dolina. Z Tatranskej Lomnice sa lanovkou dá vyviezť na Skalnaté pleso či na Lomnický štít. Jedinečným zážitkom je aj výlet k Zelenému plesu a návšteva Belianskej jaskyne. Za vodným relaxom je možné si zájsť na Termálne kúpalisko Vrbov alebo do AquaCity Poprad (alebo aj nie).

Termín: 31. 08. – 2.09. 2022

Cena: 100,-Euro na osobu; v sume je započítané ubytovanie, polpenzia a wellness. Všetky ďalšie možnosti sú záležitosťou dohody.

Konkrétny program podujatia budeme tvoriť podľa záujmu prihlásených žien a počasia.

Prihlásiť je možné sa u sestry Moniky Beňovej, 0918 828 309, benova.moni@gmail.com, najneskôr do 31.07.2022

Tešíme sa na stretnutie a čas s Vami.

Monika Beňová a Eva Oslíková