SEMFEST 2022

Semfest je neobyčajný festival  okrem iného napríklad aj v tom, že na jednom mieste ho nezažiješ mnohokrát. Aj tento rok sa presúva a bude tam, kde ešte nebol. Že to nedáva zmysel a nerozumieš prečo? Je to jednoduché – súvisí to s víziou festivalu. „Neoddeliteľnou súčasťou festivalu je MISIA, preto festival po niekoľkých rokoch vždy mení svoje miesto a presúva sa inam. Toto tzv. kočovanie povzbudzuje miestne zbory a spoločenstvá, dostáva organizačný tím z komfortnej zóny a pre dobrovoľníkov to znamená, že môžu pozývať do tímu aj ľudí z miestnych mládeží a dorastov.

Tentokrát putujeme na Stredné Slovensko do Okresu Zvolen. Do jednej z najstarších obcí nielen v okrese ale i na Slovensku: Zvolenskej Slatiny.
Aj náš festival je skvelou príležitosťou prehĺbiť existujúce ale aj nadviazať nové vzťahy- napríklad kamarátske… a aj kadejaké iné. Niekedy stretneme ľudí, s ktorými ostaneme priateľmi ešte dlhé roky po festivale. Niekedy stretneme životné lásky. Inokedy budúcich spolupracovníkov, ľudí, s ktorými sa vyberieme slúžiť alebo ľudí, ktorých vždy radi uvidíme pri nejakej príležitosti.
Uvedomujeme si jednu dôležitú vec, a to, že Semfest by nebol možný bez ochotných a šikovných dobrovoľníkov.
Možno pre teba nemáme takú luxusnú ponuku (lebo tvoja brigáda, lebo tvoje leto v zahraničí, či letná dovolenka…), ale vieme ťa pozvať na 11 dňové dobrodružstvo plné živého spoločenstva, nových priateľstiev, trocha únavy, Božej prítomnosti a super zážitkov. Preto budeme naozaj radi ak sa k nám aj tento rok pripojíš a priložíš ruku k dielu a budeš pri tom.
Dobrovoľnícky čas trvá od piatku 1. júla 2022 do pondelka 11. júla 2022.  (Tvoju pomoc potrebujeme na celý čas Semfestu – preto je účasť na celom SF podmienkou.)
Tento čas je rozdelený do niekoľkých etáp práce a spoločného času.
Možnosť prihlásiť sa za dobrovoľníka je do utorka, 31. mája 2022 alebo kým sa nenaplní počet dobrovoľníkov (čo sa nám stáva skoro každý rok).
REGISTROVAŤ SA môžeš na našom webe: https://sem.sk/projekty/semfest/semfest-dobrovolnik/